Інтерфакс-Україна
11:23 02.04.2015

Кличко запросив начальника столичної міліції розповісти на Київраді про нічну стрілянину на Микільсько-Слобідській та вибух біля банку

1 хв читати
Кличко запросив начальника столичної міліції розповісти на Київраді про нічну стрілянину на Микільсько-Слобідській та вибух біля банку

Мер Києва Віталій Кличко запросив на засідання Київради начальника столичної міліції Олександра Терещука, щоб він поінформував про ситуацію про перестрілку на вул. Микільсько-Слобідській, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Вчора ввечері та сьогодні вночі в Києві відбулися тривожні події. На Микільсько-Слобідській, на проблемному будівництві сталася стрілянина, поранений міліціонер і близько 10 осіб затримано. Також вночі прогримів вибух біля будівлі відділення одного з банків. Я запросив начальника столичної міліції пана Терещука надати інформацію про ці події", - заявив В. Кличко.

"Він незабаром має бути тут. Та на початку засідання ми цю інформацію заслухаємо ", - додав мер столиці.

Раніше в міліції повідомили, що біля новобудови на території Дніпровського району столиці зібралися люди з приводу припинення будівництва. На будівельному майданчику були чутні постріли, постраждав міліціонер. Затримано і доправлено до міліції 9 осіб.

Крім того, в ніч на четвер біля зони самообслуговування ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" на вул. Борщагівській стався вибух, який пошкодив металопластикові конструкції і скло двох вітринних вікон та вхідних дверей. Інших руйнувань будівля не має. Люди внаслідок інциденту не постраждали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Критична інфраструктура частини Шосткинської громади працює на резервному живленні після обстрілу

Стубб: Сподіваюся, що терпіння Трампа до Росії вичерпається

У столичному театрі ім.Франка відкривається виставка, присвячена Казимиру Малевичу

Мінекономіки розпочало фінальну підготовку до офіційного скринінгу ЄС в агросекторі

Ексміністр агрополітики Коваль очолив рівненське відділення Федерації роботодавців

Дощі в Україні в середу майже припиняться, у четвер стрімко потепліє

США та РФ обговорили енергетичні угоди паралельно з останніми мирними переговорами щодо України – ЗМІ

Схему незаконних поставок медобладнання до РФ викрито в полтавській області – Офіс генпрокурора

Законопроєкт щодо криміналізації незаконного перетину кордону потребує доопрацювання — нардеп Фріз

Закордонні українці чекатимуть з отриманням множинного громадянства до завершення мобілізації - президент СКУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА