Інтерфакс-Україна
16:52 06.04.2015

У Харківській області триває будівництво третьої лінії оборони, перший взводний пункт закінчать до 20 квітня - в. о. облвоєнкому

1 хв читати

У Харківській області тривають роботи зі створення третьої лінії оборони, повідомив в. о. облвоєнкому Юрій Калгушкін.

"Якщо говорити про третю лінію, це безпосередня близькість до Харкова. Наразі будують взводний опорний пункт, і найближчим часом розпочнеться будівництво ще кількох... Перший опорний пункт буде закінчено в районі 20 квітня. Планується ще будівництво таких самих трьох-чотирьох взводних опорних пунктів за найбільш небезпечними напрямками", - сказав Ю.Калгушкін.

Він уточнив, що минулого року було побудовано 27 опорних пунктів першої та другої лінії оборони. Крім того, Харківська область будує взводні опорні пункти в Луганській області.

Ю.Калгушкін також повідомив, що нині при всіх райвійськкоматах області посилено формують роти охорони, до функцій яких входить підтримка порядку, охорона особливо важливих об'єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами тощо. Крім того, найближчим часом розпочнеться формування ще одного підрозділу територіальної оборони - стрілецького батальйону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дунайська комісія ухвалила рішення щодо реєстру збитків від агресії РФ на Нижньому Дунаї – віцепрем’єр

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА