Інтерфакс-Україна
11:14 07.04.2015

У Харківській області на залізниці під час прямування вантажного потяга стався вибух

1 хв читати
У Харківській області на залізниці під час прямування вантажного потяга стався вибух

У ніч на вівторок, близько півночі, на залізничному перегоні Жихор-Зміїв (Харківська обл.) під час прямування вантажного потяга стався вибух, повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю УМВС на Південній залізниці (ПЗ).

"Постраждалих немає. В результаті вибуху пошкоджено частину рейки. На місце події негайно виїхало керівництво Управління МВС України на Південній залізниці, слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти, працівники УСБУ в Харківській області, прокуратури і Державної служби з надзвичайних ситуацій. Обставини події з'ясовують", - зазначено в повідомленні сектора зв'язків з громадськістю УМВС на ПЗ.

За інформацією прес-центру ПЗ, у результаті вибуху було пошкоджено 0,6 м правої нитки непарної колії.

"Рух потягів парною колією не припинявся. Затримку потягів допущено не було. О 4:21 відновні роботи були повністю закінчені і відкритий рух потягів", - зазначено в повідомленні прес-центру ПЗ.

Як повідомлялося, в ніч на вівторок стався ще один вибух у центрі Харкова - біля основи стели з прапором України. Постраждалих немає. В результаті вибуху розбито шибки в сусідніх будівлях, пошкоджено основу стели. Прокуратура кваліфікувала подію як теракт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА