Інтерфакс-Україна
18:56 07.04.2015

АМКУ рекомендує виробникам яєць і торговельним мережам утриматися від підвищення цін перед Великоднем

1 хв читати

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендує виробникам яєць і торговельним мережам утриматися від встановлення необґрунтованих оптово-відпускних цін на курячі яйця в період Великодніх свят, повідомляється в прес-релізі комітету.

Проведений АМКУ аналіз економічної ситуації на ринку яєць курячих товарних показав відсутність об'єктивних економічних причин, які могли б зумовити зростання цін на зазначений продукт.

Порівняно з лютим 2014 року ціни на яйця під час продажу їх сільськогосподарськими підприємствами зросли на більш ніж 70%.

Про результати розгляду рекомендацій суб'єкти господарювання зобов'язані повідомити Антимонопольний комітет у п'ятнадцятиденний термін із дня їх отримання.

Як повідомлялося з посиланням на дані Держстату, Україна в 2014 році збільшила виробництво яєць (за винятком Криму) на 4,3%, до 19,9 млрд шт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА