Інтерфакс-Україна
17:56 10.04.2015

"Укрнафта" пропонує "Нафтогазу України" відмовитися від дивідендів на 1,8 млрд грн за рахунок старих газових боргів

1 хв читати
"Укрнафта" пропонує "Нафтогазу України" відмовитися від дивідендів на 1,8 млрд грн за рахунок старих газових боргів

ПАТ "Укрнафта" спрямувала НАК "Нафтогаз України" заяву про те, що не виплачуватиме 1 млрд 779,625 млн грн дивідендів за 2011-2013 роки, а зарахує їх як часткове погашення боргу за газ, наданий компанією НАК у січні-лютому 2008 року.

Копію цієї заяви про зарахування засобів, датованої 10 квітня, оприлюднив депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко на своїй Facebook-сторінці.

У документі "Укрнафта" вказує, що "Нафтогаз України" не сплатив їй 370,412 млн куб. м газу, а з розрахунку поточної вартості в 7,2 тис. грн/тис. куб. м це оцінюється в 2 млрд 666,972 млн грн.

"На підставі ст. 203 Господарського кодексу України, ст. 601 Цивільного кодексу України, враховуючи зустрічність, однорідність зобов'язань (вимог) і настання терміну їх виконання, ПАТ "Укрнафта" заявляє про зарахування (своїх - ІФ) зобов'язань з виплати "Нафтогазу України" дивідендів за 2011, 2012, 2013 роки загальною сумою 1,779 млрд грн у рахунок зобов'язань "Нафтогазу України" перед "Укрнафтою" з відшкодування (вартості газу - ІФ) ", - зазначено в заяві.

Підпис під документом поставив в.о. голови правління "Укрнафти" Олексій Кущ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО України знешкодило 7 ракет та 247 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 24 локаціях

Екстрені відключення електроенергії запроваджено у частині Бучанського району на Київщині через ворожу атаку - ОВА

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

Уночі Росія здійснила масовану атаку на Дніпропетровщину, є постраждалі - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА