Інтерфакс-Україна
09:35 11.04.2015

Батальйону ОУН наказано полишити Піски Донецької області - Міноборони

1 хв читати
Батальйону ОУН наказано полишити Піски Донецької області - Міноборони

Керівництво Збройних сил України ухвалило рішення щодо відведення особового складу добровольчого батальйону ОУН від лінії розмежування в Пісках (Донецька обл.).

"Перебування добровольчого батальйону ОУН, який офіційно не входить до складу Збройних сил України, на передовій не дозволяло Україні повною мірою виконати "Мінські домовленості", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті Міноборони у п'ятницю.

В оборонному відомстві кажуть, що це рішення було ухвалено "для захисту життя і здоров'я особового складу Збройних сил України та безумовного дотримання "Мінських домовленостей".

У Міноборони повідомили, що особовому складу батальйону запропонували увійти до складу ЗС України офіційним шляхом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА