16:35 11.04.2015

Малайзійські експерти вирушили в Україну для нового обстеження місця аварії Boeing

1 хв читати
Малайзійські експерти вирушили в Україну для нового обстеження місця аварії Boeing

Команда з семи експертів Королівської поліції Малайзії вирушила до Києва вранці в суботу, щоб відновити пошук уламків і нових свідчень про катастрофу лайнера "Боїнг" (рейс MH17) компанії Malaysia Airlines, який, як вважають, було збито на Донбасі в липні минулого року, повідомляють малайзійські ЗМІ.

У команду входять експерти з ідентифікації жертв катастроф і слідчі. Вони планують вже у вівторок, 14 квітня, потрапити на місце трагедії разом із членами міжнародної слідчої групи з Нідерландів та України.

Планується, що малайзійські експерти проведуть у Донецьку два-три тижні.

Як повідомлялося, "Боїнг 777-200" авіакомпаній Malaysia Airlines, що прямував рейсом МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), розбився 17 липня 2014 року на Донбасі біля селища Грабового на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням.

На борту літака було 298 осіб, усі вони загинули. З них - 196 підданих Нідерландів, 44 громадяни Малайзії (серед яких 15 членів екіпажу), 27 громадян Австралії. Серед жертв також громадяни Індонезії, Німеччини, Бельгії, Філіппін, піддані Великої Британії, Канади і Нової Зеландії.

Згідно з попередніми висновками міжнародного розслідування, причиною аварії стала зовнішня дія на авіалайнер. Найбільш поширеною є версія, за якою авіалайнер розбився внаслідок ракетної атаки. Київ вважає, що "Боїнг-777" збив зенітно-ракетний комплекс "Бук", що прибув із РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА