Інтерфакс-Україна
11:25 14.04.2015

У Харкові в результаті спецоперації знешкоджено групу з 11 осіб, причетних до терактів у регіоні - Лубківський

2 хв читати
У Харкові в результаті спецоперації знешкоджено групу з 11 осіб, причетних до терактів у регіоні - Лубківський

У Харкові знешкоджена група з 11 осіб, причетних до терактів у місті та області, координатором якої був лідер харківської організації "Оплот" Євген Жилін, заявляє радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

"Голова спецслужби Валентин Наливайченко доповів Президентові України Петру Порошенку про те, що в результаті спецоперації 12-13 квітня ц.р. СБУ спільно з прокуратурою Харківської області знешкодила велику терористичну групу з одинадцяти (!) осіб, які причетні до терористичних актів у Харкові та області", - написав М. Лубківський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, затриманих підозрюють в обстрілі центрального офісу одного з комерційних банків у липні та Харківського обласного військкомату в серпні минулого року, здійсненні вибуху біля офісу волонтерської організації в лютому і підриванні залізничної цистерни в квітні цього року.

"Таким чином вдалося не лише розкрити низку вже здійснених терактів і диверсій, а й запобігти новим, які готувала група в Харкові та Харківській області", - зазначає М. Лубківський.

За його словами, усі затримані є громадянами України, 1968-1983 р. н. "Група була добре організованою з чітким розподілом ролей і обов'язків. Координатором терористів був керівник харківської організації "Оплот" Євген Жилін", - повідомив радник глави СБУ.

За інформацією М. Лубківського, у затриманих вилучено велику кількість зброї і засоби для здійснення диверсій, зокрема, гранатомети РПГ-7, реактивні вогнемети МРВ-А, автомати Калашникова, підствольні гранатомети, снайперську рушницю Драгунова, пістолети (зокрема для безшумної стрільби), таймерні міни СПМ, диверсійна міна для підривання і запалення пального з цистерн або пошкодження наземних трубопроводів, гранати, велика кількість пластиду і патронів різного калібру для стрілецької зброї, засоби ініціації вибуху, різноманітне саперне обладнання та холодну зброю. Усе це було ввезено в Україну контрабандним шляхом.

ОСТАННЄ

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА