Інтерфакс-Україна
13:33 17.04.2015

Яценюк закликав правоохоронців розслідувати резонансні вбивства та інформувати громадськість щодо перебігу слідства

1 хв читати
Яценюк закликав правоохоронців розслідувати резонансні вбивства та інформувати громадськість щодо перебігу слідства

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення правоохоронцям інформувати про перебіг слідства щодо кримінальних проваджень, відкритих за фактом резонансних вбивств скоєних останнім часом у країні.

"Завдання для правоохоронців: невідкладне розслідування вбивств, які були скоєні протягом останніх кількох днів, це - і громадянина Калашнікова, і громадянина Бузини", - сказав А. Яценюк на селекторній нараді Кабміну в п'ятницю в Києві.

Також він закликав правоохоронців "проінформувати громадськість про перебіг слідства кримінальних справ про вбивства, що були здійснені.

Водночас А. Яценюк наголосив, що таке інформування необхідно здійснити у відповідності з Кримінально-процесуальним кодексом, щоб не порушувати таємницю слідства".

У цьому контексті прем'єр-міністр також звернувся із закликом до правоохоронців "вжити всіх заходів для посилення безпеки в містах, селах, районах, для боротьби з будь-якими терористичними проявами і організаціями, для недопущення ескалації ситуації і провокацій, для захисту українських громадян".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА