Інтерфакс-Україна
14:45 17.04.2015

Кабмін розширив повноваження Міністерства економічного розвитку і торгівлі

1 хв читати
Кабмін розширив повноваження Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Кабінет Міністрів розширив повноваження Міністерства економічного розвитку і торгівлі, затвердивши відповідну постанову, повідомив радник прем'єр-міністра Данило Лубківський.

На брифінгу в п'ятницю в Києві він розповів, що уряд ухвалив постанову про внесення змін до положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

"Тепер до основних завдань Мінекономрозвитку належатимуть нові, зокрема, державна інвестиційна політика, у тому числі управління національними проектами, ведення державного реєстру проектів, додатків до цього реєстру, визнання національних проектів, державна політика щодо створення і функціонування індустріальних парків, державна політика у сфері туризму і курортів із деякими застереженнями - крім здійснення державного нагляду, контролю у сфері туризму і курортів", - сказав радник прем'єр-міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

Кількість будинків без світла в Києві сягала 5,8 тис, наразі 540 тис споживачів вже заживлено

Водопостачання у Борисполі та Яготині Київської області відновлено – ОВА

Свириденко: Аварійні відключення е/е зберігаються в окремих районах Києва та у Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях

Зеленський обговорював з Трампом можливість передачі не лише Tomahawk

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА