15:07 17.04.2015

Українська сторона готова забезпечити демілітаризацію Широкиного - прес-центр АТО

2 хв читати
Українська сторона готова забезпечити демілітаризацію Широкиного - прес-центр АТО

Українська сторона готова забезпечити демілітаризацію Широкиного за умови дотримання повного припинення вогню протягом певного часу.

Як повідомляє в п'ятницю прес-центр АТО, представники української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) під час чергової робочої поїздки до Широкиного Донецької області визначили додаткові заходи для повного припинення вогню на проблемних ділянках лінії розмежування сторін поблизу Широкиного і прилеглих до нього районів.

"Крім того, обговорювалися питання демілітаризації території цього населеного пункту, розміщення в ньому постійного пункту спостереження в складі представників Збройних сил України, збройних сил Російської Федерації та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - наголошується в повідомленні прес-центру в Facebook в п'ятницю.

Під час тристоронньої робочої зустрічі заступнику керівника СММ ОБСЄ Олександру Хугу були представлені основні положення пропозицій української частини СЦКК щодо демілітаризації населеного пункту Широкине.

"Була відзначена готовність української сторони забезпечити демілітаризацію відповідної зони за умови дотримання повного припинення вогню протягом певного часу. Серед іншого, це надасть можливість розгорнути постійний пункт спостереження", - наголосили в прес-центрі АТО.

Крім того, були обговорені пропозиції української частини СЦКК про встановлення в цьому населеному пункті веб-камер. Це дозволило б СММ ОБСЄ більш ефективно здійснювати контроль за припиненням вогню.

"Варто зазначити, що українська сторона робить все можливе для забезпечення виконання Мінських домовленостей з метою мирного врегулювання ситуації на території окремих районів Донецької та Луганської областей", - підсумували в прес-центрі АТО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА