Інтерфакс-Україна
13:53 18.04.2015

У Вінницькій області внаслідок ДТП стався витік карбамідно-аміачної суміші, водії з травмами у лікарні - ДАІ

1 хв читати
У Вінницькій області внаслідок ДТП стався витік карбамідно-аміачної суміші, водії з травмами у лікарні - ДАІ

Вантажівка й автоцистерна з карбамідно-аміачною сумішшю зіткнулися на автодорозі у Вінницькій області ввечері 17 квітня, витік суміші локалізовано. Обох водіїв госпіталізовано з травмами, повідомляє прес-служба департаменту ДАІ МВС.

ДТП сталася о 20.10 на 495 км автодороги М-12 сполученням Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка, біля с. Тарасівки. Внаслідко зіткнення з цистерни стався витік рідини з запахом аміаку.

За попередніми даними, 40-річний водій автомобіля "Рено Магнум" з напівпричепом, не впоравшись із керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем "Вольво" з напівпричепом-цистерною. На момент ДТП у цистернах місткістю 30 тонн перебувала рідка карбамідно-аміачна суміш. Рятувальники локалізували наслідки витоку суміші, отруєнь немає.

Обох водіїв із травмами доставили в Гайсинську центральну райлікарню.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США захопили нафтовий танкер біля берегів Венесуели - Трамп

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних

Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко

Президент Чехії закликав уряд продовжувати підтримку України

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану – ЗМІ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА