Інтерфакс-Україна
13:38 24.04.2015

Суд заарештував затриманих у Харкові трьох екс-"беркутівців", причетних до розстрілів активістів на Майдані - Генпрокуратура

1 хв читати
Суд заарештував затриманих у Харкові трьох екс-"беркутівців", причетних до розстрілів активістів на Майдані - Генпрокуратура

Суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою трьом колишнім співробітникам "Беркута", причетним до вбивств учасників Революції Гідності, повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

Як повідомляє прес-служба, таке рішення ухвалив Печерський райсуд м. Києва 23 квітня за клопотанням Генпрокуратури.

"Ніхто не буде забутий. Майданівські справи будуть доведені до кінця", - зазначив генеральний прокурор України Віктор Шокін, коментуючи нещодавнє затримання зазначених осіб і рішення суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

Перші 7 вагонів незламності вже працюють на знеструмленій Київщині - УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА