Інтерфакс-Україна
11:18 25.04.2015

На непідконтрольній Україні ділянці залізниці в Луганській області стався вибух, поранені двоє залізничників - МВС України

1 хв читати
На непідконтрольній Україні ділянці залізниці в Луганській області стався вибух, поранені двоє залізничників - МВС України

У Луганській області на перегоні станцій "Шепилове-Сентянівка" стався вибух невідомого походження, повідомляє прес-служба МВС України.

"25 квітня о 9.00 до чергової частини лінійного відділу на станції Попасна надійшло повідомлення від працівників залізниці про те, що о 7.20 на непідконтрольній Україні території під маневровим тепловозом пролунав вибух. Травм дістали двоє залізничників", - йдеться в повідомленні в суботу.

Подія сталася під час руху двох маневрових тепловозів, один з яких зійшов з залізничних рейок.

Працівники залізниці зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Одного з них направлено автомобілем "швидкої допомоги" в Попаснянскую залізничну лікарню, другому надано медичну допомогу на місці події.

Рух потягів на цій ділянці зупинено.

Інформацію зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками статті 113 КК України (диверсія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА