Інтерфакс-Україна
13:30 27.04.2015

Кількість постраждалих у ДТП на залізничному переїзді в Херсонській області збільшилася до 9, міліція відкрила справу

1 хв читати
Кількість постраждалих у ДТП на залізничному переїзді в Херсонській області збільшилася до 9, міліція відкрила справу

Кількість постраждалих унаслідок ДТП на регульованому залізничному переїзді в Херсонській області за участю автобуса та тепловоза збільшилася до дев’яти людей, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

За інформацією міліції, водій маршрутного автобуса "ПАЗ" не зупинився перед залізничним переїздом на заборонний сигнал світлофора, сталося зіткнення автобуса і тепловоза. Внаслідок ДТП один пасажир маршрутного автобуса помер у лікарні, ще дев'ять людей дістали тілесних ушкоджень.

Слідчі лінійного відділу міліції на станції "Херсон" УМВС України на Одеській залізниці відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кваліфікація - за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) і ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Нині у рамках кримінальних проваджень здійснюють необхідні слідчі дії та експертизи.

Водія автобуса затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Раніше повідомлялося про загибель одного і госпіталізацію п’яти осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА