Інтерфакс-Україна
14:44 28.04.2015

КПРФ візьме участь у першотравневих заходах у Києві - Зюганов

2 хв читати
КПРФ візьме участь у першотравневих заходах у Києві - Зюганов

КПРФ продовжує готуватися до участі в заходах у Києві, присвячених Першотравню, заявив лідер партії Геннадій Зюганов у вівторок на прес-конференції в "Інтерфаксі".

"Вони вже там і готують, і не тільки (за участю - ІФ) всіх європейських лівих і комуністичних партій, народно-патріотичних рухів, але і латиноамериканських і азіатських", - заявив Р. Зюганов, відповідаючи на запитання, чи поїдуть представники КПРФ до Києва на заходи, присвячені 1 Травня.

Він також зазначив, що "зараз там (у Києві - ІФ) небезпечно, і комуністи усвідомлюють це краще за інших, тому що "мають найбільший досвід боротьби з фашизмом".

"Що стосується безпеки, вживаємо додаткових заходів", - сказав Р. Зюганов.

Як повідомлялося, Комуністична партія України подала заявку на проведення акції з відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих, згідно з якою колона має пройти від Бессарабської площі Хрещатиком до Європейської площі. У заявці зазначено 6 тис. учасників.

Водночас українські комуністи ще не прийняли остаточного рішення щодо проведення маршу в Києві 1 травня, заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

"Я цілий день перебував на допиті і поки що не знаю рішення міської влади щодо того, чи дозволили вони нам проходження від Бессарабської площі Хрещатиком, Майданом до Європейської площі чи ні. Тому ми остаточно ухвалимо рішення після того, як я дізнаюся, яке рішення прийнято міською владою", - сказав він у понеділок.

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА