Інтерфакс-Україна
19:22 28.04.2015

Питання монополізму ДТЕК має вирішити АМКУ, нічого відбирати не потрібно - Демчишин

2 хв читати

Питання монополізму енергохолдингу "ДТЕК" на українському ринку вугілля та теплової генерації має вирішувати Антимонопольний комітет України (АМКУ), вважає міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

"Думаю, нічого забирати не треба, є стандартні процедури антимонопольних комітетів, які відпрацьовані в усьому світі. Я думаю, що це насправді має бути рішення АМКУ, що і які кроки повинен зробити гравець, що має суттєвий вплив на ринок", - сказав він журналістам під час міжнародної конференції "На підтримку України" у вівторок.

За його словами, міністерство звернулося з відповідним запитом в АМКУ. "Варіантів може бути багато, я вже не раз говорив, які вони можуть бути", - додав він.

Раніше В.Демчишин неодноразово звертав увагу на монопольне становище ДТЕК на українському енергетичному ринку.

"Ідеально було б, якби ці шахти, якими керує ДТЕК, належали не до однієї компанії, а до трьох або чотирьох. Тоді б вони конкурували між собою. Тоді б не йшлося про те, що ми перестанемо видобувати або постачати, розуміючи, що вони заробляють 300 грн на тонні. На жаль, цього немає. Та сама ситуація і в генерації", - зазначав міністр.

ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Наразі є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергокомпанією країни.

Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігові внаслідок російського удару постраждали 3 людини, пошкоджено об’єкти інфраструктури – ДСНС

Ворогу залишається близько 2 кілометрів до Дніпропетровщини - Deepstate

Зеленський: мир - завдання не тільки для політиків, а і для місцевого самоврядування

Зеленський: у 2025 році Україні потрібен прогрес у перемовинах щодо вступу в ЄС

Кількість постраждалих у Луцьку зросла до 16 людей – ДСНС

В Україні вже відбудовані сотні об'єктів інфраструктури - Зеленський

Уряд розраховує, що до 2030 р. 60% жителів України будуть володіти англійською мовою певною мірою

Зеленський привітав працівників українських ЗМІ з Днем журналіста

Кількість постраждалих у Тернополі зросла до 11 осіб, шестеро з них – рятувальники

У стаціонарах Києва перебувають 17 постраждалих через нічну атаку, ще восьмеро отримують допомогу амбулаторно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА