Інтерфакс-Україна
13:48 29.04.2015

Ситуація в зоні АТО стабільно напружена, на кордоні зафіксовано прольоти російських вертольотів

1 хв читати
Ситуація в зоні АТО стабільно напружена, на кордоні зафіксовано прольоти російських вертольотів

Ситуація в зоні АТО суттєво не змінилася, бойовики продовжують обстріли, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Обстановка в зоні проведення АТО суттєво не змінилася. Незаконні збройні формування активно використовують озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Учора використовували міномети, гармати, танки, працюють снайпери... Наші військові мають чим себе захистити, вони відкривають вогонь у відповідь на провокаційні дії НЗФ", - сказав він на брифінгу в Києві в середу.

За словами О.Мотузяника, найгарячішими точками залишаються район донецького аеропорту, околиці Горлівки, Щастя, сіла біля Бахмутської траси, були бойові зіткнення біля Павлополя, обстріли біля села Чермалик.

Українські військові також зафіксували 27 випадків прольотів БПЛА противника.

"На контрольованій ділянці українсько-російського кордону в Харківській області та на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом прикордонзагони зафіксували прольоти російських вертольотів Мі-8", - наголосив О.Мотузяник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА