Інтерфакс-Україна
14:46 30.04.2015

США тиснуть на Фірташа через газ, титан, зв'язки з РФ та підтримку Януковича і Кличка - захист бізнесмена

1 хв читати
США тиснуть на Фірташа через газ, титан, зв'язки з РФ та підтримку Януковича і Кличка - захист бізнесмена

Запит США на екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа пов'язаний із його значною геополітичною роллю на ринку газу, титану, вибору Україною проєвропейського або проросійського шляху розвитку, а також підтримкою провідних українських політиків, вважають адвокати бізнесмена.

На суді у Відні в четвер вони стверджують, зокрема, що після втечі Віктора Януковича в лютому 2014 року Д.Фірташ підтримував Віталія Кличка як кандидата в президенти, а США зробили ставку на Арсенія Яценюка та Юлію Тимошенко.

Саме тому запит на екстрадицію було подано 26 лютого, коли Україна також остаточно визначалася з вектором свого розвитку, вважає захист Д.Фірташа.

ОСТАННЄ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

Атака РФ на Львівщину цієї ночі була наймасштабнішою з початку повномасштабного вторгнення – глава ОВА

Росія в ніч на неділю завдала удару 496 дронами та 53 ракетами – Повітряні сили

Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон

Росія здійснила чергову масовану комбіновану атаку на газову інфраструктуру – "Нафтогаз України"

"Укренерго" називає фейком інформацію про нібито очікувані екстрені відключення електроенергії по всій Україні

В Україні в наступні дві доби невеликі дощі, вранці місцями туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА