18:55 30.04.2015

Генпрокуратура зібрала матеріали для МКС щодо вчинення вищим керівництвом РФ і "ДНР"/"ЛНР" злочинів проти людяності та воєнних злочинів

2 хв читати

Генеральна прокуратура України підготувала та передала в Кабмін узагальнені матеріали аналітичного характеру про вчинення починаючи з 20 лютого 2014 р. злочинів проти людяності та воєнних злочинів вищими посадовими особами Росії, а також "ДНР" і "ЛНР".

Як повідомляє в четвер прес-служба Генпрокуратури, "зібрати необхідні матеріали та належну доказову базу для звернення до Міжнародного кримінального суду щодо скоєння злочинів проти людяності та воєнних злочинів вищими посадовими особами Російської Федерації та керівниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян", доручила Верховна Рада 4 лютого.

"На виконання зазначеної постанови Генеральна прокуратура України в межах компетенції підготувала узагальнені матеріали аналітичного характеру про вчинення починаючи з 20 лютого 2014 року сукупності злочинів, які підпадають під норми статей 7, 8 Римського статуту (злочинів проти людяності та воєнних злочинів)", - йдеться в повідомленні.

В українському наглядовому відомстві поінформували, що вищезгадані матеріали в четвер, як і було обіцяно керівництвом Генеральної прокуратури, надіслано до Кабінету Міністрів України для їх подальшого опрацювання та вирішення питання про направлення до Міжнародного кримінального суду.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 4 лютого 2015 р. ухвалила постанову №145-VIII, якою прийняла заяву "Про визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального щодо скоєння злочинів проти людяності та воєнних злочинів вищими посадовими особами Російської Федерації та керівниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян".

Цією постановою, зокрема, парламент доручив Кабміну та Генпрокуратурі зібрати відповідні матеріали і належну доказову базу для звернення до МКС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА