Інтерфакс-Україна
16:04 05.05.2015

Турчинов перевірив на міцність ДОТи і заявив, що темпи зведення оборонних рубежів розглянуть на найближчому засіданні РНБО

1 хв читати
Турчинов перевірив на міцність ДОТи і заявив, що темпи зведення оборонних рубежів розглянуть на найближчому засіданні РНБО

Секретар РНБО Олександр Турчинов взяв участь у випробуваннях оборонних споруд на полігоні в Житомирській області.

За інформацією прес-служби РНБО, після завершення випробувань він повідомив журналістам, що з вогневої захищеної точки під час випробувань здійснювався вогонь з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, мінометів, а також з важкої артилерії. "І лише коли зі ста метрів впритул почала стріляти САУ, а потім танки, вдалося пробити споруду", - зазначив він.

Загалом О. Турчинов наголосив, що залишився задоволений результатом випробувань. Він додав, що за технологією випробувань, це спорудження вогнем має бути знищено дощенту, "однак ця технологічна точка зберегла свою форму і, за висновком експертів, може і надалі використовуватися для ведення вогню".

"Навіть коли прямою наводкою по залізобетонній споруді працював танк і САУ, і після цього, діставши дуже серйозні пошкодження, вона і далі може використовуватися як захисний об'єкт", - сказав секретар РНБО.

О. Турчинов зазначив, що єдиною проблемою залишаються темпи спорудження оборонних рубежів. "Це питання розглядатимуть на найближчому засіданні РНБО", - сказав він.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", найближче засідання РНБО заплановано провести 6 травня.

Як повідомлялося, в середині квітня секретар РНБО перевірив готовність оборонних рубежів у зоні проведення антитерористичної операції і заявив, що незадоволений темпами зведення фортифікаційних споруд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА