Інтерфакс-Україна
12:45 06.05.2015

У Києві 8-10 травня буде посилено охорону правопорядку

1 хв читати
У Києві 8-10 травня буде посилено охорону правопорядку

У Києві з 8 до 10 травня, у дні святкування 70-річчя перемоги у Другій світовій війні, будуть вжиті посилені заходи для охорони громадського порядку, заявив начальник головного управління МВС України в Києві Олександр Терещук.

"З приводу 8, 9, 10 травня... Ми збільшуємо кількість озброєних працівників, які перебуватимуть у спеціальних групах, будуть затемнені автомобілі зі снайперами і співробітниками, які будуть відслідковувати ситуацію", - повідомив О. Терещук журналістам після відвідування співробітників ДАІ, поранених під час спроби пограбування автозаправної станції.

"У разі найменшої загрози життю і здоров'ю громадян, ветеранів – незалежно від того, хто, де воював – ми діятимемо, і застосовуватимемо зброю. Іншого сьогодні бути не може", - наголосив він.

Він також зазначив, що у святкові дні серед громадян, які братимуть участь у святкових заходах, працюватимуть і оперативні працівники, і заздалегідь приніс вибачення, якщо правоохоронці виявлятимуть підвищену увагу до сумок громадян. "Будемо перевіряти. Порядок у Києві має бути", - зазначив начальник міліції Києва.

О. Терещук повідомив, що мерія Києва пообіцяла оснастити правоохоронців бронежилетами високого класу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План завершення війни від США та РФ загрожує європейській системі безпеки - Климпуш-Цинцадзе

В Україні буде формуватися Єдина інформбаза про шкоду немайновим правам фізосіб внаслідок війни

Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк

Російська атака знищила медичний склад БФ Nova Ukraine у Львові

Україна продовжить захист підозрюваного в підриві "Північних потоків" Кузнєцова і після його екстрадиції до ФРН – омбудсман

Офіс генпрокурора повідомив про підозру п’ятьом особам за депортацію 367 українських дітей до РФ

Україна повернула 1000 тіл захисників – Коордштаб

Свириденко на зустрічі з Дрісколлом: Стратегія тиску на Росію залишається ефективною

В Україні холоднішає, у західних областях мокрий сніг та дощ

Окупанти захопили Веселе під Гуляйполем, загалом 24 кв. км на двох напрямках за добу - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА