Інтерфакс-Україна
12:03 09.05.2015

На Хрещатику волонтери викладають із понад 20 тис. картонних коробок напис "Пам'ятаємо - перемагаємо"

1 хв читати

У рамках заходів із нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Хрещатику в Києві відбувається флешмоб, учасники якого викладають із великих білих картонних коробок напис "Пам'ятаємо - перемагаємо".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", молоді люди складають картонні коробки в напис, який простягнувся від будівлі ЦУМа до Будинку профспілок.

Як повідомив один з учасників флешмобу, передбачається, що напис на проїжджій частині Хрещатику простоїть до вечора, і всі охочі зможуть покласти в картонні коробки якусь допомогу для учасників АТО. Цих коробок понад 20 тис.

Передбачається, що підготовку напису буде повністю завершено до 11.00.

У вихідні дні та дні святкувань частина Хрещатику відкрита для перехожих, в'їзд автотранспорту заборонено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА