Інтерфакс-Україна
11:56 15.05.2015

Прем'єр України сподівається на зниження ціни імпорту газу з ЄС після проведених переговорів у Парижі

1 хв читати
Прем'єр України сподівається на зниження ціни імпорту газу з ЄС після проведених переговорів у Парижі

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається на зниження ціни імпорту газу з ЄС після переговорів, що відбулися в Парижі.

"Ми сподіваємося, що обсяг придбання газу і ціна європейського газу будуть ще більш конкурентними, ніж нині", - сказав він у Верховній Раді в п'ятницю.

А.Яценюк нагадав, що наразі Україна закуповує природний газ у таких великих міжнародних компаній, як-от: RWE, Statoil, GDF Suez, E.ON, Royal Dutch Shell.

За його словами, попри те, що зараз ціна закуповуваного в "Газпрому" природного газу становить дещо менше, ніж $250 за 1 тис. куб. м, що іноді на кілька відсотків нижче за ціну закупівлі газу в Європі, Україна продовжить політику диверсифікації імпорту газу.

Прем'єр також закликав міжнародні енергетичні компанії взяти участь в управлінні українською газотранспортною системою.

"Шановні європейські друзі, ми у вас не просимо грошей - ми вам говоримо: заходьте сюди, інвестуйте в українську ГТС, разом зробимо прибутковим українсько-європейський бізнес. Це буде найкращою відповіддю російській агресії", - сказав А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В столиці внаслідок атаки горить дитячий садочок і багатоповерхівка – КМВА

У Дарницькому районі Києва пошкоджено два житлові будинки внаслідок ворожої атаки

Через знеструмлення залізничної інфраструктури у Вінницькій області низка поїздів курсуватиме із затримками - УЗ

У Києві медики виїхали на виклик у Дніпровський район, екстрені служби — у Шевченківський і Дарницький - Кличко

Качка провів у Будапешті переговори з угорськими міністрами щодо ЄС, безпеки та відновлення України

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Німеччина видала ордери на арешт шести українців у справі про атаку на "Північні потоки" - ЗМІ

США частково дозволили імпорт певних діамантів з Росії

У двір дев’ятиповерхового будинку в Святошинському районі Києва впав ворожий БпЛА - влада

Рютте: Розширення оборонного виробництва необхідне для підтримки України та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА