Інтерфакс-Україна
13:17 15.05.2015

Активісти безуспішно вимагали під посольством РФ в Україні звільнення з російських в'язниць українців-кримчан

1 хв читати

Українські активісти спробували передати послу Росії в Україні список українців, затриманих або зниклих після анексії Криму.

"Я в руках тримаю резолюцію, яку ми передамо послу Росії в Україні Михайлу Зурабову з вимогою повідомити про долю українців, затриманих або зниклих безвісти в Криму після його окупації Росією", - повідомив журналістам під час акції "Безсмертний полк" у п'ятницю народний депутат, керівник міжфракційного об'єднання "Крим" Олексій Гончаренко.

У листі міститься вимога до російської сторони негайно звільнити з російських в'язниць Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та Олексія Чірнія.

Крім того, російську сторону закликають негайно розшукати громадян України, які пропали безвісти від початку окупації Криму, а саме Леоніда Коржа, Тимура Шаймарданова, Сейрана Зинединова, Ісляма Джеппарова, Джевдета Іслямова й Ескендера Апселямова.

Активісти також закликають знайти і покарати винних у смерті Решата Аметова, Едема Асанова і Біляла Білялова.

Учасники акції розмістилися перед входом до посольства з портретами загиблих, зниклих безвісти й патріотів України, що перебувають за ґратами.

О.Гончаренко спробував дати листа в посольство через співробітників правоохоронних органів, проте йому відмовили.

Він повідомив журналістам, що має намір надіслати це звернення поштою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експосадовець Міноборони і колишні керівники оборонного підприємства постачали непридатні ракетні установки - генпрокурор

Україна зацікавлена в спільних проєктах з оборонними компаніями США – заступник міністра оборони

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА