Інтерфакс-Україна
13:04 21.05.2015

Причиною пожежі в Чорнобильській зоні могла бути диверсія з боку росіян - міністр екології

1 хв читати
Причиною пожежі в Чорнобильській зоні могла бути диверсія з боку росіян - міністр екології

Однією з імовірних причин виникнення великої пожежі в зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС могла бути диверсія з боку росіян, вважає міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко.

"Ми спрямуали запит до МВС. Вони розслідують причини, чи була це випадковість. На мою думку, багато що вказує на те, що це могла бути диверсія. Ви знаєте, у наших сусідів багато чого горіло і треба було відвернути увагу. Ще одна версія: за допомогою підпалу намагалися приховати незаконне вирубування лісу", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА