Інтерфакс-Україна
12:35 24.05.2015

Дев'ятьох відпочивальників із перевернутої яхти прикордонники врятували за 2 км від берега поблизу Скадовська

1 хв читати
Дев'ятьох відпочивальників із перевернутої яхти прикордонники врятували за 2 км від берега поблизу Скадовська

У Чорному морі в суботу поблизу Скадовська перекинулася яхта, внаслідок чого дев’ять людей опинилися у воді, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в неділю.

"Близько 19.00 прикордонники, які несуть службу на посту технічного спостереження "Скадовськ" помітили за 2 км від берега перевернутий плавзасіб. Поруч із ним у воді були люди. Негайно було поінформовано підрозділи і начальника причалу, з якого здійснювала вихід яхта", - йдеться в повідомленні.

Незабаром до порятунку приєднався катер, який повертався з о. Джарилгач у порт Скадовськ. Загалом із води витягли дев’ятьох осіб. На причал прибули медики і співробітники міліції.

Наразі встановлюються всі обставини події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер

США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА