Інтерфакс-Україна
11:57 25.05.2015

Глава Міненерговугілля вбачає необхідність у призначенні окремого заступника з атомної енергетики

1 хв читати
Глава Міненерговугілля вбачає необхідність у призначенні окремого заступника з атомної енергетики

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин вбачає необхідність у призначенні окремого заступника з питань атомної енергетики, повідомив керівник управління євроінтеграції Міненерговугілля Михайло Бно-Айріян на своїй Facebook-сторінці за підсумками візиту в Дніпропетровську область.

"Що більше я заглиблююся в атомну енергетику, то більше розумію, що мені потрібен окремий заступник, який опікуватиметься цією галуззю. Нинішня ситуація в міністерстві мене не влаштовує. Порушуватиму це питання перед керівництвом країни", - процитував він міністра.

За словами М. Бно-Айрияна, враження від відвідування підприємств атомно-промислового комплексу невтішне.

"Загальне враження міністра від побаченого за півдня – 24 роки безсистемного господарювання дали про себе знати в атомній промисловості! Треба рятувати те, що залишилося!", - резюмував керівник управління євроінтеграції Міненерговугілля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США вимагають від Японії та Австралії визначити власну роль у разі війни за Тайвань - ЗМІ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА