Інтерфакс-Україна
13:32 25.05.2015

Прем'єр України просить від нового глави Антимонопольного комітету максимуму зусиль у справі "Газпрому"

1 хв читати
Прем'єр України просить від нового глави Антимонопольного комітету максимуму зусиль у справі "Газпрому"

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримує початок розслідування Антимонопольним комітетом за поданням Кабінету Міністрів дотримання ВАТ "Газпром" (Росія) українського законодавства про захист економічної конкуренції.

"Прошу голову Антимонопольного комітету разом із нашими європейськими партнерами докласти максимум зусиль для залучення "Газпрому "(до відповідальності) за зловживання монопольним становищем на українському ринку", - сказав А. Яценюк, представляючи в понеділок нового голову АМК Юрія Терентьєва.

Прем'єр нагадав, що сума штрафу може досягати до 10% від загального обсягу виторгу, отриманого "Газпромом" на українській території.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України 22 квітня 2015 року прийняв розпорядження, згідно з яким звернувся до АМКУ з приводу порушень ВАТ "Газпром" законодавства про захист економічної конкуренції.

А. Яценюк також заявив, що Київ планує звернутися до Європейського Союзу з тим, щоб спільно проводити розслідування факту монополії "Газпрому" на ринках як ЄС, так і України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Девіс у Львові відвідала офіс Lviv Croissants та зустрілася з головним рабином західної України

Чорновол впевнена, що Парубія було вбито на замовлення РФ

Тетяна Чорновол може стати народним депутатом замість Парубія

Фон дер Ляєн наголошує на необхідності посилення оборони: Путін не змінився, за 25 років він почав 4 війни

Для успіху в інформвійні треба бути у "наступі", щоб ворог не нав'язував нам наративи - Огризко

Парубія відспівають у Соборі Св.Юра та поховають на Личаківському цвинтарі у Львові 2 вересня – мер

РФ в інформвійні працює на делегітимізацію демократій та послаблення підтримки України - ексначальник ГУР

Війна змусила розвідувальні служби змінити свій підхід до інформаційної безпеки - Буданов

Темпи просування окупантів сповільнилися в півтора рази порівняно з минулим тижнем, свідчать мапи DeepState

Окупанти просунулися на лиманському напрямку та в Дніпропетровській області - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА