Інтерфакс-Україна
11:57 27.05.2015

Генпрокурор вніс до РНБО пропозиції щодо легалізації зброї для приватних осіб для захисту своєї власності

1 хв читати
Генпрокурор вніс до РНБО пропозиції щодо легалізації зброї для приватних осіб для захисту своєї власності

Генеральний прокурор України Віктор Шокін пропонує узаконити можливість для приватних осіб захищати своє майно зі зброєю в руках.

"Я обстоюватиму прокуратуру, яка захищала б насамперед людину. Людей, а потім державу, тому що держава – це і є люди. Зокрема і приватну власність людини. До речі, на мій погляд, вона має бути чітко виписана в законодавстві, а людина повинна мати можливість захищати її, зокрема й зі зброєю в руках. На жаль, у нас цього не зроблено. Я вніс до РНБО свої відповідні пропозиції, їх підтримали, зокрема президент України", - розповів В.Шокін в інтерв'ю парламентській газеті "Голос України", опублікованому в середу.

За словами генпрокурора, ці пропозиції опрацьовуються. "Сподіваюся, що буде ухвалено закон про зброю, реєстрацію, можливість її придбати і ввесь комплекс питань, якими займається МВС", - наголосив В.Шокін.

При цьому генпрокурор висловив жаль, що Генеральна прокуратура не має законодавчої ініціативи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1050 осіб та 65 од. спецтехніки - Генштаб

21 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА