Інтерфакс-Україна
10:07 29.05.2015

Омбудсмен РФ відвідала в СІЗО українських громадян - режисера Сенцова та колишнього директора оборонного підприємства Солошенка

1 хв читати
Омбудсмен РФ відвідала в СІЗО українських громадян - режисера Сенцова та колишнього директора оборонного підприємства Солошенка

Уповноважений з прав людини в РФ Елла Памфілова в четвер відвідала в слідчому ізоляторі "Лефортово" українського режисера Олега Сенцова та екс-директора українського оборонного підприємства Юрія Солошенка, на умови тримання вони не скаржилися, повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі Е.Памфілової.

"Елла Памфілова провела індивідуальні бесіди з громадянами України, які перебувають під вартою, Олегом Сенцовим та Юрієм Солошенком, а також із деякими іншими громадян України, РФ та інших держав", - повідомили в прес-службі уповноваженого з прав людини в РФ.

"Під час спілкування деякі з ув'язнених висловили прохання, що входять у компетенцію уповноваженого. При цьому скарг на умови тримання не було", - повідомили в прес-службі Е.Памфілової.

У прес-службі зазначили, що омбудсмен відвідала СІЗО "Лефортово" для перевірки дотримання прав і законних інтересів осіб, яких тримають під вартою, зокрема процесуальних норм, надання медичної допомоги, а також їхніх побутових умов.

Український режисер О.Сенцов перебуває в Росії під арештом за обвинуваченням у підготовці терактів у Криму. Ю.Солошенка, колишнього директора українського оборонного заводу "Прапор", обвинувачують у шпигунстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада продовжила строк добровільного повернення до служби військовослужбовців, які самовільно залишили частину або дезертирували

Через ранкову атаку ворожих БпЛА постраждали три жителі передмістя Харкова

Жовква обговорив із делегацією ПА НАТО зміцнення обороноздатності України

Ворог просунувся в Торецьку та Білгородській області, в Курській без змін - DeepState

Єрмак наголосив на необхідності моніторингу логістики для запобігання використання РФ критичних компонентів у військових цілях

ЄІБ затвердив програму відновлення пошкоджених війною житлових будівель бюджетом EUR230 млн

Прем'єр Естонії заявив про готовність направити військових в Україну в рамках "Коаліції охочих"

Зеленський: За ніч росіяни вдарили по Україні більш ніж 100 дронами

Європі буде важко знайти 25 тис. військових для розміщення в Україні - ЗМІ

Окупанти значно збільшили інтенсивність бойових дій перед травневими святами – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА