Інтерфакс-Україна
10:36 29.05.2015

У Донецькій області загинув волонтер - МВС

1 хв читати
У Донецькій області загинув волонтер - МВС

Унаслідок обстрілу селища Опитного Донецької області в четвер загинув волонтер із Львівської області, повідомляє обласна міліція.

"До Красноармійського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від працівників моргу про те, що до них доставлено тіло волонтера, який помер від осколкового поранення стегна. Повні анкетні дані загиблого чоловіка встановлюють", - повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Донецькій області в п'ятницю.

Відомості за цим факто внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань із кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА