Інтерфакс-Україна
12:32 03.06.2015

СБУ притягає до кримінальної відповідальності 53 громадяни РФ, 47 із них - за теракти

1 хв читати
СБУ притягає до кримінальної відповідальності 53 громадяни РФ, 47 із них - за теракти

Служба безпеки України розслідує кримінальні провадження стосовно 53 громадян Російської Федерації, при чому щодо більшості з них відкрито кримінальні провадження за здійснення терористичних актів, заявляє начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

"Загалом притягнуто до кримінальні відповідальності 53 громадяни РФ. 47 із них - за здійснення терористичних актів, незаконне зберігання зброї. Ще шістьох громадян РФ підозрюють у шпигунстві", - сказав начальник ГСУ СБУ на брифінгу в Києві в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА