Інтерфакс-Україна
12:36 03.06.2015

Нідерланди завершать ДНК-експертизу тіл загиблих пасажирів малайзійського "Боїнга" до 1 липня, а до 1 серпня передадуть останки родичам, заявляють у ГСУ СБУ

1 хв читати
Нідерланди завершать ДНК-експертизу тіл загиблих пасажирів малайзійського "Боїнга" до 1 липня, а до 1 серпня передадуть останки родичам, заявляють у ГСУ СБУ

Нідерландські експерти планують завершити ДНК-експертизу останків пасажирів збитого влітку 2014 року в небі над Донбасом малайзійського "Боїнга" до 1 липня 2015 року, а ще через місяць передати останки родичам загиблих, заявляють у Службі безпеки України.

"Вони (Нідерланди - ІФ) поставили завдання завершити ДНК-експертизу до 1 липня, а до 1 серпня повернути останки тіл родичам", - повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк на брифінгу в Києві в середу.

За словами В.Вовка, Нідерланди завершують дослідження останків тіл загиблих.

"Зібрано ще 4 тисячі останків тіл загиблих. 2,6 тис. із цих фрагментів можуть бути ідентифіковані", - додав він.

"Боїнг-777" авіакомпанії "Малазійських авіаліній", що прямував з Амстердама (Нідерланди) до Куала-Лумпура (Малайзія), зазнав катастрофи на сході України 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 людей, усі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Об’єкт критичної інфраструктури пошкоджений обстрілом в Новорайську Херсонської області – райадміністрація

Енергопостачання абонентів на Харківщині, які залишилися без світла через ворожі удари, частково відновлено

В Харківській області 5 постраждалих через удари ворожих дронів протягом доби – обладміністрація

Кабмін звільнив Добромільського з посади голови Держслужби у справах дітей

ППО знешкодила вночі 73 ворожих БпЛА, зафіксовані влучання 36 дронів та 3 ракет – ПС ЗСУ

Пошкоджено кілька важливих об’єктів енергопостачання на Чернігівщині, знеструмлено 50 тис. споживачів

Уряд виділив 1 млрд грн на посилення підрозділу БПЛА "Фенікс" Держприкордонслужби

Уночі ворог завдав удару по Чернігову, виникла пожежа

Генштаб зафіксував упродовж доби 159 бойових зіткнень

У результаті ворожих атак минулої доби на Сумщині поранено восьмеро цивільних, серед них 8-річна дівчинка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА