Інтерфакс-Україна
09:56 05.06.2015

Більше ніж 1 тис. працівників міліції охоронятиме громадський порядок у Києві в п'ятницю

1 хв читати
Більше ніж 1 тис. працівників міліції охоронятиме громадський порядок у Києві в п'ятницю

У п'ятницю в центральній частині Києва заплановано проведення заходів із масовою участю громадян відповідно до раніше поданих заявок, повідомив столичний главк міліції.

"З огляду на це столична міліція посилить охорону громадського порядку під час проведення зазначених акцій", - йдеться в повідомленні відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в місті Києві.

Правоохоронці вкотре закликають організаторів та учасників масових заходів проводити акції виключно в правовому полі з додержанням вимог чинного законодавства.

"Просимо поводитися цивілізовано, толерантно ставитися одне до одного, не піддаватися на можливі провокації та не створювати конфліктних ситуацій, а також сприяти правоохоронцям у виконанні їхніх функцій з охорони правопорядку. Наголошуємо, що особи, винні в порушенні вимог чинного законодавства, нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА