11:31 07.06.2015

Двоє українських військових поранені внаслідок обстрілу у Станиці Луганській – Москаль

1 хв читати
Двоє українських військових поранені внаслідок обстрілу у Станиці Луганській – Москаль

Бойовики з правого берега Сіверського Донця, окупованого так званою "ЛНР", обстріляли з автоматичних гранатометів та зенітної установки позиції наших військових біля с.Валуйське (прилягає до Станиці Луганської), в результаті чого двоє українських бійців отримали осколкові поранення.

Як повідомляє прес-служба глави Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, рани у військових неважкі, загрози їхньому життю немає.

"У самій Станиці зберігався відносний спокій – протягом ночі зафіксовані періодичні перестрілки з автоматичної зброї, артилерія та міномети не застосовувалися", - інформує Г.Москаль.

Водночас, протягом вечора суботи та минулої ночі бойові дії велися в Катеринівці (з боку окупованого Молодіжного вівся мінометний обстріл нашого опорного пункту), Родині (обстріл із протитанкової рушниці та автоматичної зброї крайнього блокпосту, через який здійснюється перехід на окуповані території та в зворотному напрямку).

Також бої тривали в Кримському - перестрілки з автоматів та гранатометів у районі протитуберкульозного диспансеру, на автодорозі Бахмутка біля 29-го блокпосту, де протягом дня кілька разів літав ворожий безпілотник, а також у Щасті, де обстріли з мінометів та автоматичних гранатометів позицій наших військових біля мосту через Сіверський Донець тривали майже цілу ніч.

"Інформації про постраждалих внаслідок бойових дій не надходило", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп про військову участь США в безпеці України: Я не думаю, що ми будемо потрібні

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у п'ятницю для підписання угоди

Кількість постраждалих у передмісті Харкова збільшилася до двох

Через удар БпЛА по передмістю Харкова поранено людину

Чеські та словацькі фермери блокують кордон на знак протесту проти імпорту з України та Південної Америки

Апеляційний суд змінив запобіжний захід екскомандирові 125 бригади ТРО Горбенку

Віткофф заявив про наміри США видобувати корисні копалини в РФ після укладання "мирної угоди" з Україною

Фінляндія може запропонувати США в рамках двосторонніх відносин криголами, технології та засоби оборони

Рютте після розмови з Трампом: Члени НАТО нададуть Україні ще "мільярди доларів допомоги"

Трамп продовжив режим НС у зв'язку з російською агресією в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА