20:10 08.06.2015

Порошенко підписав закон про виведення обміну валюти з-під оподаткування військовим збором

1 хв читати
Порошенко підписав закон про виведення обміну валюти з-під оподаткування військовим збором

Президент України Петро Порошенко у понеділок підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору" № 381-VIII, що скасовує військовий збір на операції фізичних осіб із валютними цінностями, зокрема на конвертацію валютних переказів, валютно-обмінні операції та операції з банківськими металами.

Як повідомлялося, ухвалення Верховною Радою 2 березня цього року з голосу поправки до Податкового кодексу щодо оподаткування 1,5% військовим збором валютообмінних операцій призвело до того, що після набуття чинності з 13 березня цього закону частина ринку знову пішла в тінь.

Банківське співтовариство і Нацбанк звернулися до законодавців із проханням виправити цю помилку, і депутати підтримали відповідний законопроект 12 травня.

Наразі під час купівлі-продажу готівкової валюти стягується також 2% пенсійного збору. Крім того діє обмеження Нацбанку на продаж валюти фізичній особі на суму до 3000 тис. на добу, що також підштовхує населення користуватися послугами нелегальних міняйлів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА