Інтерфакс-Україна
09:44 09.06.2015

Вісім резервуарів горять на нафтобазі "БРСМ-Нафта" біля Києва, постраждало п’ятеро осіб - ДСНС

1 хв читати
Вісім резервуарів горять на нафтобазі "БРСМ-Нафта" біля Києва, постраждало п’ятеро осіб - ДСНС

Станом на 7:00 вівторка вже вісім резервуарів з паливом місткістю 900 куб. м і кілька невеликих ємностей охоплені вогнем на нафтобазі "БРСМ-нафта" біля Києва, постраждало п’ятеро осіб, повідомляє прес-служба ДСНС.

"Станом на сьому годину 9 червня гасіння пожежі триває, вогнем охоплено вісім резервуарів місткістю 900 м3 і кілька невеликих ємностей", - ідеться в повідомленні.

За інформацією ДСНС, до гасіння пожежі залучено 62 од. техніки і 308 людей особового складу, зокрема: від ДСНС України 47 од. техніки і 213 людей особового складу, від Міноборони України залучено 12 од. техніки і 80 людей особового складу, а також троє пожежних потяга і 15 людей особового складу від "Укрзалізниці".

Як повідомлялося, пожежа на нафтобазі "БРСМ-нафта" в селі Крячки (Васильківський район, Київська обл.) виник у понеділок увечері, інформація про займання надійшла о 17.29 - спочатку спалахнув резервуар із паливом об'ємом 800 куб. м (місткістю 650 тонн).

П'ятеро постраждалих з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовано в лікарні м. Києва (двоє людей) і Київської області (троє людей). Одна людина загинула.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансову підтримку "Суспільного" на рівні 2,5 млрд грн

РФ випустила по Україні понад 3500 дронів різних типів і майже 190 ракет за пів місяця – Зеленський

ППО знешкодила вночі 89 з 113 повітряних цілей, зафіксовані влучання в 6 локаціях

В Україні налічується 3,7 млн зареєстрованих переселенців – проєкт держбюджету-2026

Нацполіція та СБУ затримали підозрюваного в теракті в Коростишеві

Склади "Епіцентру" загорілися на Київщині внаслідок удару БпЛА

Трамп, ймовірно, зустрінеться з Зеленським наступного тижня - Рубіо

На Харківщині 1 людина загинула, 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Обстріли Херсонщини: двоє загиблих, шестеро поранених - Прокудін

Кабмін доручив Мінкультури забезпечувати захист культспадщини на територіях, що постраждали від руйнування Каховської ГЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА