Інтерфакс-Україна
13:56 09.06.2015

У Києві перевірять усі нафтобази й автозаправки на предмет додержання пожежної безпеки - Кличко

1 хв читати
У Києві перевірять усі нафтобази й автозаправки на предмет додержання пожежної безпеки - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявляє про наміри провести перевірку всіх нафтобаз і автозаправних станцій у столиці на предмет додержання пожежної безпеки.

"Я підпишу розпорядження перевірити всі нафтобази й автозаправки в столиці на предмет додержання пожежної безпеки", - написав він у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у вівторок.

В.Кличко перебуває поблизу с. Крячки у Васильківському районі Київської області, де з понеділка триває пожежа на території нафтобази. У міліції повідомили, що за цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах) КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА