Інтерфакс-Україна
10:31 11.06.2015

На ранок четверга на нафтобазі "БРСМ-Нафта" горить одна велика ємність і 13 невеликих, уточнили в ДСНС

1 хв читати
На ранок четверга на нафтобазі "БРСМ-Нафта" горить одна велика ємність і 13 невеликих, уточнили в ДСНС

На нафтобазі "БРСМ-Нафта" у Васильківському р-ні Київської області станом на 6.00 четверга горить одна ємність із пальним, інформують у прес-службі держслужбу України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 6.00 11 червня горить ще одна ємність із пальним. До ліквідації пожежі залучені 303 рятувальники і 45 од. техніки", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті ДСНС.

В оновленні інформації станом на 8.30 у ДСНС уточнили, що горить одна велика ємність із пальним - об'ємом 900 куб м. Проте також горять 13 малих ємностей кожна об'ємом по 50 куб. м.

"Нині проводиться охолодження ємностей", - додали в службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

Перші 7 вагонів незламності вже працюють на знеструмленій Київщині - УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА