Інтерфакс-Україна
19:55 11.06.2015

"Енергоатом" заявляє, що закуповував у "СхідГЗК" лише концентрат виробництва цього ж підприємства

1 хв читати

НАЕК "Енергоатом" заявляє, що у 2014 році закуповував у ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" виключно концентрат, виробником якого значиться це саме підприємство.

"У 2014 році "Енергоатом" закупив у ДП "СхідГЗК" урановий концентрат в обсязі 846 тU, за запланованих 1347 тU. Згідно з наданою "Енергоатомом" документацією на урановий концентрат, його виробником є ДП "СхідГЗК". Закупівлю додаткових обсягів уранового концентрату "Енергоатом" не здійснював", - повідомила прес-служба НАЕК у четвер.

В "Енергоатомі" просять не перекладати на компанію відповідальність за порушення постачальників товарів.

Як повідомлялося, Служба безпеки України (СБУ) відкрила кримінальну справу за обвинуваченням посадових осіб ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" і НАЕК "Енергоатом" у завданні державі збитків на $10 млн.

За даними СБУ, посадові особи ГЗК закупили в 2014 році урановий концентрат у спеціально створеної ними за кордоном комерційної структури за ціною $90/кг на загальну суму $18 млн. Але в офіційній документації комбінату вартість купленого концентрату вже становила $138/кг. Надалі концентрат було реалізовано "Енергоатому" за контрактом на закупівлю вітчизняної продукції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА