Інтерфакс-Україна
20:33 11.06.2015

Правоохоронці називають умисний підпал однією з версій пожежі на нафтобазі поблизу Києва - Турчинов

1 хв читати

Серед причин пожежі на нафтобазі поблизу Києва - умисний підпал, заявляє секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Ті версії, які опрацьовані Міністерством внутрішніх справ, вони свідчать про те, що не виключається умисний підпал. Мотивація зрозуміла, оскільки навколо цієї нафтобази велося слідство", - сказав він в ефірі "5 каналу" в четвер.

За словами О.Турчинова, підпал могли зробити з тим, щоб приховати реальні обсяги палива, які там зберігалося.

Він також зазначив, що розглядається версія порушення техніки безпеки під час підроблення палива.

Секретар РНБО наголосив, що версія про диверсію не виключається, проте "перші дві найбільш імовірні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА