Інтерфакс-Україна
10:28 12.06.2015

Рятувальники завершили пінну атаку одного з резервуарів на нафтобазі поблизу Києва, продовжують горіти два - ДСНС

1 хв читати
Рятувальники завершили пінну атаку одного з резервуарів на нафтобазі поблизу Києва, продовжують горіти два - ДСНС

На нафтобазі "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій завершили пінну атаку одного з резервуарів, нині відбувається ротація особового складу.

"Станом на 9:30 12 червня рятувальники припинили пінну атаку, яка здійснювалася на один відкритий резервуар", - йдеться в оприлюдненому на сайті ДСНС повідомленні.

Нині на місці гасіння пожежі відбувається ротація особового складу.

"Фіксується незначне горіння двох резервуарів місткістю 900 куб. м", - додали в ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА