17:53 12.06.2015

Порошенко підписав указ про часткову демобілізацію в липні-вересні

1 хв читати
Порошенко підписав указ про часткову демобілізацію в липні-вересні

У липні-вересні 2015 року відбудеться звільнення з військової служби військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації у відповідності з указом від 21 липня 2014 року.

Як повідомляється на офіційному сайті президента України Петра Порошенка, відповідний указ №328/2015 глава держави підписав 12 червня.

Згідно з указом, заходи із демобілізації передбачають перевезення звільнених військовослужбовців до місць проживання, забезпечення їх одягом і харчуванням.

Як повідомлялося, П. Порошенко зареєстрував в парламенті законопроект про затвердження свого указу про третю хвилю часткової мобілізації в Україні 21 липня минулого року, 22 липня Верховна Рада тоді ще VII скликання підтримала 232 голосами, а 24 липня указ набув чинності.

Це був перший такий законопроект, поданий до ВР новообраним главою держави. Раніше український парламент затверджував укази про часткову мобілізацію на той час в. о. президента Олександра Турчинова.

21 серпня П. Порошенко вніс корективи в процес мобілізації, обмеживши коло призовників тими, хто має військові спеціальності: спецназівцями, артилеристами й іншими військовими фахівцями. Мобілізація тривала 45 днів і завершилася 9 вересня; в бойовий стан були приведені 15 бойових частин і 44 частини бойового забезпечення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА