Інтерфакс-Україна
18:42 12.06.2015

На згорілій нафтобазі біля Василькова поливають територію та охолоджують резервуари - ДСНС

1 хв читати

Київ. 12 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - На території нафтобази "БРСМ-Нафта" в с. Крячки Васильківського району Київської області станом на 18:00 п'ятниці поливають територію та охолоджують резервуари, загрози поширення вогню немає, повідомляє прес-служба ДСНС в п'ятницю.

"На території нафтобази немає осередків відкритого вогню. Наразі поливають територію та охолоджують два резервуари місткістю по 900 куб. м і горизонтальні ємності об'ємом по 50 куб м. Постійно здійснюється моніторинг ситуації. Також ведуться роботи з підготовки до відкачування нафтопродуктів з уцілілих ємностей", - ідеться в повідомленні.

Пожежа на нафтобазі "БРСМ-Нафта" в с.Крячки виникла 8 червня увечері, її ліквідація триває. Нині відомо про п'ятьох загиблих у результаті пожежі і 15 потерпілих (з них 10 перебувають у лікарнях).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Унаслідок ворожої атаки по Миколаєву трьох людей госпіталізовано — Кім

МАГАТЕ фіксує вибухи поблизу ЗАЕС: Гроссі попереджає про зростання ризиків для ядерної безпеки

Посол США при НАТО: Трамп — миротворець, який прагне повернути Росію за стіл переговорів для припинення вогню

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА