Інтерфакс-Україна
11:29 15.06.2015

Українські прикордонники отримали від ЄС оснащення і техзасоби на EUR7 млн

1 хв читати
Українські прикордонники отримали від ЄС оснащення і техзасоби на EUR7 млн

Державна прикордонна служба України отримала від ЄС оснащення та технічні засоби для захисту кордону на суму понад EUR7 млн.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в церемонії передачі, яка відбулася на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби в Києві у вівторок, взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк.

Зокрема, серед переданого оснащення – 142 автомобілі підвищеної прохідності Volkswagen Amarok, 51 пасажирський мікроавтобус, 142 тепловізори, 36 захищених ноутбуків.

За словами Я.Томбінського, частина переданого оснащення піде на "відновлення того, що Україна втратила в Криму, та інших ділянок кордону".

"Вони (передані машини - ІФ) служитимуть безпеці та українському суверенітету, а тим самим служитимуть і ЄС, тому що наскільки наш сусід буде здатний захищати свою територію, настільки він буде здатний захищати територію країн ЄС", - наголосив голова представництва ЄС в Україні.

Загалом протягом десяти останніх років за фінансової підтримки ЄС успішно реалізовано понад 20 спільних проектів міжнародної технічної допомоги на загальну суму близько EUR80 млн. Проекти були спрямовані на посилення прикордонного менеджменту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА