Інтерфакс-Україна
12:19 15.06.2015

Виклик на допит глави СБУ суперечить здоровому глузду, переконаний Лубківський

1 хв читати
Виклик на допит глави СБУ суперечить здоровому глузду, переконаний Лубківський

Радник глави Служби безпеки України Маркіян Лубківський зазначає, що допит глави СБУ Валентина Наливайченка в Генеральній прокуратурі суперечить здоровому глузду і виходить за рамки повноважень органів прокуратури.

"Процесуальні дії суперечать здоровому глузду й повноваженням, якими наділена Генеральна прокуратура України щодо процесуального керівництва в кримінальному провадженні", - сказав М.Лубківський журналістам у Києві в понеділок.

Він наголосив, що СБУ зареєструвала кримінальне провадження за ст. 441 Кримінального кодексу України (екоцид). "Здійснюючи процесуальний нагляд за цим провадженням, прокурор міг вимагати матеріали провадження, дати вказівки слідчому СБУ. Замість цього на допит запрошують главу спецслужби, який, враховуючи резонанс справи, діючи відповідно до закону про Службу безпеки України, на принципах гласності доповів главі уряду і суспільству про результати службової діяльності відомства", - заявив він.

Як повідомлялося, СБУ відкрила кримінальне провадження за ст. "екоцид" КК України у зв'язку з пожежею на території нафтобази "БРСМ-нафта" у Васильківському районі Київської області. За словами начальника Головного слідчого управління СБУ Василя Вовка, у рамках цього провадження СБУ запланувала "вивчити питання розміщення цієї нафтобази, дій усередині самої бази, зокрема економічну складову - продаж бензину, його можливу підробку".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна разом із партнерами працює над досягненням повного припинення вогню – Єрмак

Держава законтрактувала тільки 10% обсягів вітчизняного виробництва засобів РЕБ через брак коштів - Камишін

Мінкультури скаржиться на нестачу площ для розміщення евакуйованих музейних цінностей з прифронтових територій

Зеленський: маємо інформацію, що щонайменше кількасот громадян КНР воюють у складі окупаційних сил РФ

Україна потребує 10 систем ППО "Patriot" – Зеленський

Зеленський у Кривому Розі вшанував пам’ять загиблих в результаті ракетного удару 4-го квітня

"Нова пошта" попередила про можливу затримку вантажів через негоду

Робота над планом ЄС щодо відмови від російських енергоносіїв триває - представниця ЄК

Цього року ЄС виділить понад EUR23 млрд на допомогу Україні - Каллас

Міністр оборони Нідерландів анонсував виділення EUR150 млн на систему I-Hawk для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА