Інтерфакс-Україна
10:03 16.06.2015

Близько 20 тис. різних форм для військових були поставлені від виробників за минулий тиждень – спікер Міноборони

1 хв читати
Близько 20 тис. різних форм для військових були поставлені від виробників за минулий тиждень – спікер Міноборони

У межах договорів щодо матеріально речового забезпечення ЗС України за тиждень виробники поставили близько 20 тис. різних видів форми, повідомила речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір.

На брифінгу у вівторок в Києві вона розповіла, що це 12,5 тис. літніх польових костюмів, 2,5 тис. костюмів для захисту від води, 8,2 тис. утеплених польових курток, 15 тис. польових кашкетів, 20 тис. тільників, 5 тис. костюмів для танкістів і 6 тис. утеплених польових штанів.

Крім того, за минулий тиждень були укладені 52 договори на поставки на загальну суму 141 млн грн.

Зокрема, було підписано договір на постачання 15, млн пар шкарпеток літніх, 145 тис. літніх польових костюмів для українських військових.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА