20:05 16.06.2015

Київ посилив перетин лінії зіткнення та перевезення товарів на непідконтрольній території Донбасу

2 хв читати

Україна посилює перетин лінії зіткнення та перевезення товарів на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

Згідно з оновленим тимчасовим порядком здійснення контролю за переміщенням через лінію зіткнення в Донецькій і Луганській областях, оприлюдненим на сайті Служби безпеки України, зокрема, перевезення з/на неконтрольовані території всіх товарів, окрім гуманітарної допомоги, дозволяється лише залізничним транспортом.

Крім того, заборонено перевезення через лінію зіткнення алкогольних і тютюнових виробів, палива (бензину і газу), а перевезення продуктів харчування і медикаментів можливе лише у вигляді гуманітарної допомоги.

Оновлені правила також вводять заборону на перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення і відпочинку тощо) з відповідним дозволом.

Водночас спрощено правила перетину лінії зіткнення для фізичних осіб. Так, особа, яку змусили або яка самостійно покинула своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, масових проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, за відсутності підстав та визначених тимчасовим порядком документів перетинає лінію зіткнення за рішенням керівника координаційного центру без отримання дозволу.

"У разі загрози життю та здоров'ю людини для перетину лінії зіткнення дозвіл не вимагається", - йдеться в правилах перетину лінії зіткнення.

В оновленому порядку також визначено умови перетину лінії зіткнення особами, які народилися в 1998 році та пізніше і не змогли отримати паспорт громадянина України. Вони перетинають лінію зіткнення за умови пред'явлення копії або оригіналу свідоцтва про народження або іншого документа, що підтверджує особу та дозволяє ідентифікувати таку людину, яка прямує із супроводжуючою особою.

Визначено умови перетину лінії зіткнення дітьми, що народилися на неконтрольованій території після початку проведення АТО і, відповідно, що не мають свідоцтва про народження. Згідно з порядком, необхідно пред'явити документ (паспорт) особи, у супроводі якої дитина покидає неконтрольовану територію, і дозвіл (пропуск).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна підписала контракти на поставку до кінця 2021 року 42 млн доз вакцин від коронавірусу

Третина дорослих українців не вживають алкоголь взагалі, ще третина п'ють менше одного разу на місяць

В Україні для гарантування безпеки учасників акцій 8 травня залучать 2 тис. правоохоронців, 9 травня - понад 11 тис.

Зеленський підписав указ про надання Індії гуманітарної допомоги

Байден впевнений, що йому вдасться провести зустріч із Путіним цього літа

Кулеба обговорив із директором БДІПЛ ОБСЄ Мекаччі порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях України

СБУ запобігла контрабанді в Україну комплектуючих до автоматичної зброї з однієї з європейських країн

У деяких випадках можна вакцинувати від COVID-19 тих, хто спільно проживають з представниками цільових груп

У Непалі погіршується ситуація з COVID-19, система охорони здоров'я перевантажена

У Києві створили електронну мапу пунктів вакцинації від COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА