20:05 18.06.2015

ВР звільнила учасників АТО від сплати військового збору

1 хв читати
ВР звільнила учасників АТО від сплати військового збору

Київ. 18 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України, якими звільнила від сплати військового збору учасників антитерористичної операції на сході України

Відповідний законопроект №2980 за основу і в цілому на засіданні парламенту четвер підтримали 277 народних депутатів.

Представляючи законопроект з трибуни парламенту, керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що він звільняє учасників антитерористичної операції від сплати півторапроцентного податку з доходів учасників АТО.

Згідно з ухваленим законом, "тимчасово, на період проведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим зборам доходи у вигляді грошового забезпечення співробітників" правоохоронних органів, військовослужбовців ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, співробітників МВС, Управління держохорони, Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації на період їх безпосередньої участі в проведенні АТО".

Зазначено також, що порядок підтвердження статусу вказаних осіб для застосування цієї пільги визначається Кабінетом Міністрів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА